هنریکس سر مربی جدید کوهستان و BMX شد

هنریکس سر مربی جدید کوهستان و BMX شد

هری هنریکس با عقد قرار داد با فدراسیون دوچرخه سواری به مدت 5 ماه و نیم سر مربی جدید

تیم های ملی کوهستان و BMX ایران شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛ صبح روز جمعه مورخ بیست و ششم اردیبهشت ماه طی جلسه کادر فنی کمیته کوهستان، ریاست و دبیر فدراسیون دوچرخه سواری با هری هنریکس قرار داد سر مربی جدید کوهستان و BMX به امضا رسید.

در ابتدای این جلسه که ساعت 10:30 اغاز شد و به مدت 3 ساعت به طول انجامید، قمری ریاست فدراسیون انتظارات خود را در بخش های کوهستان و BMX از سر مربی جدید کوهستان با هدف کسب مدال و نتایج بهتر نسبت به ادوار گذشته و آموزش های لازم به منظور احداث پیست ها و دوره های مربیگری BMX اعلام کرد.

در ادامه این جلسه هندریکس سوابق کاری خود را به صورت خلاصه برشمرد وگفت: با توجه به چهار فصل بودن کشور ایران و امکانات موجود خوب قصد آماده کردن تیم ملی کوهستان را برای بازیهای آسیایی و بعد از آن مسابقات قهرمانی آسیا که در آبان ماه سال جاری برگزار می شود دارم.

هنریکس که قبل از حضور در این جلسه در مسابقات دوچرخه سواری کوهستان خراسان رضوی حاضر شده بود در این باره یاد آور شد: با توجه به مسابقات برگزار شده و شناختی که از دوچرخه سواران به دست آمورده ام این امکان وجود دارد تا با برنامه ریزی منسجم و پشتکار موفق به کسب افتخارات خوبی در سطح آسیا شویم.
وی خاطر نشان کرد با توجه به رتبه کنونی کشور ایران که در رده 33 رده بندی رشته کراس کانتری جهان قرار دارد این امکان نیز می باشد تا با حضور در مسابقات مختلف و ارتقا رده بندی امکان کسب سهمیه جهت المپیک سال 2016 توسط رکابزنان ایرانی بدست آید.

در پایان قرار داد بین فدراسیون دوچرخه سواری و هری هنریکس سرمربی جدید تیم های ملی کوهستان و BMX برای مدت پنج ماه و نیم به امضا رسید. مبلغ این قرار داد 16500 دلار می باشد که برابر رقم 3000 دلار در ماه است.
طی این قرار داد هنریکس موظف شد تا پایان مسابقات قهرمانی آسیا در آبان ماه با ایران همکاری نماید.

نویسنده مطلب: سید فؤاد موسوی

سید فؤاد موسوی
مسئول روابط عمومی هیات دوچرخه سواری استان گلستان

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...